Studniowka Najnowsze Trendy Dla Panow
Blog

Studniówka 2019 najnowsze trendy dla Panów

 

Witamy Państwa bardzo serdecznie, w ten piękny styczniowy wieczór. W dniu dzisiejszym pragniemy przedstawić kilka nowości oraz nowinek, które mogą mieć kluczowe znaczenie w nowym 2019 roku, a także w nadchodzącej małymi krokami nowej porze roku, jaką jest cudowna, polska, złota jesień ( oczywiście wszyscy trzymamy mocno kciuki, że takowa do nas przywędruje). Dodatkowo, jako że otacza nas ciągle imprezowy i bardzo okazjonalny klimat, gdyż za nami święta, czyli okazja do sprawienia komuś oryginalnego prezentu oraz niezapomniana i huczna zabawa sylwestrowa, w której wszyscy mieliśmy okazję wczorajszej nocy uczestniczyć i zaprezentować swoje oryginalne kreacje, tak teraz czeka nas okres bardzo wyjątkowy i dobrze znany każdemu. Mianowicie mamy na myśli niezapomnianą zabawę, która pozostaje w pamięci każdego, czyli studniówka. Jest to okazja, którą mamy możliwość przeżyć tylko raz w życiu, dlatego też, wszyscy pragną wyglądać zjawiskowo i bardzo często uczestnicy takowej imprezy lubią załamywać stereotypy, aby pokazać się jak najlepiej. Podsumowując , pragniemy z ogromną chęcią przedstawić Państwu kilka propozycji bardzo oryginalnych produktów, które mogą Państwo dostać w naszym sklepie internetowym -> www.muszkadrewniana.pl <- .

Ale zanim mowa o naszych muszkach drewnianych, to zacznijmy może od tego, o czym wspomnieliśmy na samym początku naszego dzisiejszego wpisu. Mianowicie o nowościach i nowinkach jakimi są najnowsze trendy, które będą obowiązywały w 2019 roku.

Jak wiemy, tyle ile ludzi na świecie, tyle gustów i guścików, jednak wydaje nam się, że to, co będziemy mogli spotkać na sklepowych pułkach, to jakie będą modne kolory, ba ! również nawiążemy tutaj do wzorów spotykanych na różnego rodzaju tkaninach, czyli krata, groch, kropeczki lub paski, to na pewno spodoba się Państwu, gdyż ku naszemu oraz na pewno Państwa zaskoczeniu ten rok przynosi gigantyczne zmiany. Nie mamy na myśli tylko rewolucje w postępowaniu oraz życiu każdego z nas, lecz także zmiany modowe. Tegoroczny trend to przede wszystkim kreatywność ! Odchodzimy od klasycznych szyków i łamiemy tradycję. Przede wszystkim, aby czuć się modnie i na czasie, w naszej codziennej stylizacji, bądź nawet w eleganckiej powinna znajdować się nutka kraty. Klasyczna, prosta, tradycyjna, szkocka krata. Sięgając pamięcią, temat kraty ciągnie się dość długo. W minionych latach spotykaliśmy się z modą na kraciaste koszule sukienki, ostatnio nawet pojawiły się spodnie, czy też garnitury. Jest to trend obowiązujący znakomicie wpasowujący się w garderobę męską, jak i również damską, czy dziecięca. Nikt nie zostaje tutaj pominięty. Natomiast jeżeli zastanawiają się Państwo nad kolorystyką, to jest ona bardzo klasyczna i lubiana przez bardzo duże grono osób. Mianowicie w jesieni 2019 roku nie nastąpią dość duże zmiany w kolorystyce. Nadal będą obowiązywały kolory jak do tej pory, lecz bardziej będziemy spotykać się z burgundem, brązem, różnego rodzaju odcieniami niebieskiego, czy też kolor rdzawy i rudy.

Następny przystanek, to temat naszych muszek, które chcielibyśmy Państwu zaprezentować. Naszymi topowymi propozycjami jest muszka na studniówkę :

Muszka Drewniana Charles Ysera
Muszka Drewniana Charles
1.1
Muszka Drewniana Dorian Chopin 1
Muszka Drewniana Dorian
Patryk 3
Muszka Drewniana Dorian
Muszka Drewniana Jerry W18 1
Muszka Drewniana Jerry
Muszka Drewniana Paul Elizabeth 1
Muszka Drewniana Paul
Muszka Drewniana Cecil 6
Muszka Drewniana Cecil 6
Muszka Drewniana Cecil 8
Muszka Drewniana Cecil 8
Muszka Drewniana Francis 10 1
Muszka Drewniana Francis
Muszka Drewniana Ignacio O21 1
Muszka Drewniana Ignacio
  • Charles
  • Dorian
  • Jerry
  • Paul
  • Cecil ( 6, 8 )
  • Francis
  • Ignacio

Wiele z nich łączy w sobie zarówno kolorystykę oraz wzór. Wybraliśmy wszystkie muszki na studniówkę, które posiadają wstawkę w różnych odcieniach niebieskiego, jeżeli jest to produkt z grupy „ wzorzystych „ ma on  oczywiście wzór kraty, bądź pasków.  Dodatkowo staraliśmy się zróżnicować odcienie drewna z jakiego została wykonana dana muszka. Dołączyliśmy również fenomenalnego Francisa, który posiada bardzo ciekawą fakturę i dodatkowo jest bardzo mięciutki w dotyku, co przekłada się na to, że wyczuwalność muchy na ciele jest na poziomie zero. Oczywiście, prosimy się nie przerażać, że inne muchy z racji typowego drewna są ciężkie, gdyż to absurd. Każda z naszych muszek na studniówkę jest niemal tak leciutka jak piórko. W żadnym wypadku nie krępuje ruchów, ani nie przeszkadza w swobodnym funkcjonowaniu i dobrym samopoczuciu. Spełnia w stu procentach swoje zadanie, jakim jest dodanie stylizacji elegancji, klasy i innowacyjności. Właściciel może cieszyć się nie tylko oryginalnym dodatkiem, ale też wpasowaniem się w obowiązujące trendy.

A skoro już studniówka, to matura zapasem –> Sprawdź wpis o Maturalnych kreacjach

Na dzisiaj, to by było na tyle. Z racji, że jest to pierwszy dzień Nowego Roku i każdy z Państwa odpoczywa oraz cieszy się ostatnimi wolnymi chwilami od pracy, to nie chcemy Państwa zamęczać zbyt obszernym artykułem. Pozostawiamy Państwa z osobistym wyborem i decyzja, czy spodoba się nadchodząca moda czy tez  nie. Bardzo serdecznie dziękujemy, że są Państwo z nami i życzymy aby ten nowy rok był o wiele lepszy od poprzedniego i wszystkie nasze marzenia oraz postanowienia noworoczne się spełniły.

Nawiązując jeszcze do tych, którzy szykują się na niezapomnianą zabawę studniówkową, również życzymy, aby ta noc pozostała na zawsze w Waszej pamięci oraz w przypadku kiedy brakuje wam elementu, który dodałby elegancji i oryginalności zapraszamy ponownie do naszego sklepu -> www.muszkadrewniana.pl <- a tam będziecie mogli znaleźć coś dla siebie.