Matura a maturalne kreacje
Blog

Matura, a maturalne kreacje

Matura to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu. Przeważnie te kilka dni decyduje o naszym późniejszym losie, co wiąże się z masą stresu i obaw jak też miesiącami ciężkiej i żmudnej nauki. Kiedy to nadejdą te dni, oprócz perfekcyjnego przygotowania merytorycznego, warto też zadbać o równie dobry wygląd. Matura to dzień elegancji i galowego ubioru. Jest to doskonała okazja, aby wyróżnić się z tłumu i wyjść przed szereg. Warto też podkreślić, że Twój strój musi wpisywać się w kanony i zależy to od szkoły do jakiej uczęszczasz, jak też obowiązujących w niej tradycji.
Dlatego też pomyśleliśmy o maturzystach, którzy chcą dobrze wypaść, nie tylko pod względem merytoryki, ale również prezencji w oparciu o naszą muszkę drewnianą.

Jak sam tytuł tego wpisu wskazuje „Matura, a maturalne kreacje”, zajmiemy się bardziej Waszą prezencją podczas egzaminów maturalnych. Niektórzy z Was pewnie pomyślą, co to za różnica jak pójdę ubrany, ale tak jak już mówiliśmy w poprzednim wpisie – diabeł tkwi w szczegółach, bo który z Panów nie chce być obiektem pożądania wielu koleżanek ze szkoły czy uczelni ?
Nasz strój to nie tylko atut podczas egzaminu, ale to klucz do sukcesu w naszym życiu codziennym. Jak sami wiecie to gros integracji tuż po testach maturalnych, jak też szereg wypadów ze znajomymi, czy rozmowa o pracę, gdzie właśnie naszą muszką drewnianą, możecie Państwo przykuć uwagę osób postronnych.
Myślimy, że Matura to fenomenalna okazja do wyróżnienia się wśród tłumu i pomimo końca jednego z etapów Waszego życia, zwyczajnie w świecie możecie zostać zapamiętani już na zawsze, dzięki nutce abstrakcji w swojej kreacji.

Jeśli zgadzasz się z nami to koniecznie musisz zaopatrzyć się w nasz produkt jakim jest muszka drewniana.
Obserwując panujące trendy modowe dochodzimy do wniosku, że coraz częściej i coraz więcej ludzi chętnie podejmuje się ubioru w coś niecodziennego co w pewnym tego słowa znaczeniu daje im przewagę nad osobami, ubranymi standardowo.

Hit matury 2017 to kreacja sprzed paru miesięcy wstecz czyli studniówki. Dominujący kolor ubiegłego roku w myśl o przeważającą stylizację, to granat jak też ciemny błękit.

Rok 2018 w dużej mierze będzie odzwierciedleniem zeszłego roku, gdzie genialnym dodatkiem będzie muszka drewniana Dorian, Zeno lub Irwin.
Natomiast dla osób, które chętnie podejmują wyzwania i nie boją się opinii innych, polecamy muszkę drewnianą Milo oraz Cecil.

Warto też pamiętać o tym, aby muszka pasowała estetyką do pozostałych elementów garderoby.

Do oficjalnych stylizacji, np. do garnituru, najlepiej sprawdzą się muchy proste, nie zaburzające naszej odpowiednio dobranej stylizacji.

W casualowych zestawach z powodzeniem możemy podejść do wyboru muszki nieco swobodniej.

Warto mieć kilka muszek na różne okazje a osoby, które nie mogą zerwać z miłością do krawatów zachęcamy do łamania schematu.

Warto nasze propozycje much połączyć ze spinkami drewnianymi, które wkrótce zobaczycie na naszym sklepie internetowym www.muszkadrewniana.pl

Przedstawiliśmy Państwu pięć propozycji muszek drewnianych z naszej kolekcji, dzięki którym w te piękne majowe dni, pozwolą Wam wyglądać wzorowo.