Moda komunijna 2018
Blog

Moda Komunijna 2018

W tym roku moda komunijna jest elegancka, a przy tym dość swobodna. Podkreśla dziecięcy urok naszych pociech, i pozwala na lekki luz. Poniżej przedstawiamy ważną kwestię, na co zwrócić uwagę podczas kreowaniu ubioru chłopca, aby świetnie prezentował się w tym ważnym dniu.
Skoro już mamy wolność wyboru stroju dla naszych dzieci, to również powinniśmy zachować umiar. Skromność oraz powaga prezentują się dużo lepiej niż wyolbrzymione kreacje.
Z reguły jest tak, że podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej nasze pociechy jeszcze w kościele, mają na sobie czarne spodnie i białe komże, albo całe szablonowe garniturki. Śmiało możecie zadbać o wygląd swoich podopiecznych, ingerując w standard stroju wizytowego. W jaki sposób ? wykorzystując szeroki asortyment ( stale powiększający się) muszek drewnianych z naszej kolekcji, w opcji dla Twojego dziecka
W związku z powyższym, krótko po zakończeniu części oficjalnej, wasze dzieci chętnie pozwolą sobie na więcej swobody.
W tym przypadku również zachęcamy Państwa do podkreślenia oryginalności Państwa dziecka, ale też do wyróżnienia się na tle innych. W jaki sposób ? ( po krótce podpowiemy poniżej).
Polecamy: białą koszulę z trampkami wraz ze spodniami w wersji Slim co można odważnie połączyć naszym drewnianym dodatkiem, dobierając odpowiednio materiałową wstawkę w centralnej części muchy.
Z naszą muszką drewnianą, Wasz młodzieniec nie opędzi się od fotografii i ciekawości gości podczas tej wspaniałej uroczystości.
Genialnym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w drewnianą muchę, właśnie na naszym sklepie internetowym.
W tym przypadku kluczowe jest inteligentne dobranie dodatków do ubioru na część oficjalną, jak też na tą mniej ważną(przeważnie tą priorytetową dla Państwa dziecka – czyli wymarzony odbiór prezentów).
Dlatego też w tym przypadku warto pamiętać, i mieć na uwadze, inteligentne dopasowanie takiego drewnianego dodatku-premium, do poszczególnych części kreacji.