Walentynki
Blog

Co kupić chłopakowi na walentynki – Muszka drewniana

Witamy Państwa w kolejnej już odsłonie naszego bloga.

Dzisiejszy wpis będzie na temat oczywiście mody, z nastawieniem na dzień 14.02.
Drodzy Państwo, spójrzmy na to z pewnej strony. Luty, w naszym klimacie jeszcze miesiąc mroźny czy arktyczny, z drugiej zaś strony z racji Walentynek, pełno tutaj ciepła, czerwieni i masę przesyłanych serc. Porozmawiamy sobie również na temat tej ciemnej strony tegoż miesiąca, ponieważ każdy zna masę osób samotnych w tym dniu i nie każdy będzie cieszył się szczęściem z racji braku drugiej połówki. My natomiast starać się będziemy przełamać osoby samotne, gdyż nasze muszki drewniane z racji swego niestandardowego wyglądu, przyciągnąć mogą oka blask nie jednej damy.
Sugerujemy zatem naszym czytelnikom niezwłocznie zajrzeć na nasz sklep i wybrać coś dla siebie, celem budowania profesjonalnego wizerunku Gentelmana przez duże „G”
O tym, jaką muszkę wybrać, by rozpalić ten mroźny miesiąc, zadecydujecie Państwo sami, lecz my też zaproponujemy wszystko to co warte i godne uwagi w te piękne chłodne dni.

Wracając do naszego Walentynkowego tematu muszek drewnianych. Jest to świetny okres na przemyślenia wewnątrz partnerskie, ale też również znakomita okazja do upamiętnienia Państwa związku. Wkrótce bowiem pojawi się na naszym sklepie internetowym możliwość grawerowania much drewnianych.
Jeśli Państwo będą zainteresowani taką formą upamiętnienia swojego związku czy kogoś bliskiego to polecamy właśnie grawerowanie muszek drewnianych. Prosimy też Państwa o zwrócenie się do nas na nasz mail sklepowy sklep@muszkadrewniana.pl  

Liczymy na Państwa interakcję w tym temacie, ponieważ chcieli byśmy wprowadzić do Państwa dyspozycji możliwość grawerowania much drewnianych z pomocą naszego sklepu internetowego.
Liczymy, że wdrożenie takiego rozwiązania przyniesie Wam wiele frajdy i zabawy, lecz w pierwszej kolejności pragniemy się dowiedzieć czy w praktyce takie rozwiązanie to coś bez czego sobie nie wyobrażacie naszych muszek, czy raczej jest to zbędne.
Każda informacja zwrotna od naszych klientów w tej kwestii to dla naszego zespołu złoto.

Jak sami wiemy walentynki to Święto, które należy uczcić dając ukochanej osobie czas, ale też drobny upominek. Dlatego też przedstawimy Państwu odpowiednie produkty, jakie możecie znaleźć na naszym sklepie, z racji tego święta.

Muszka drewniana Kotwica

Fenomenalna muszka, która może zakotwiczyć wasz związek. Luksusowe kotwiczki, nie tylko przykuwają uwagę, ale od razu ostrzegają zainteresowane kobiety Twoim partnerem, że już przez kogoś jest zajęty ?

Muszka drewniana Casper 15

Jeśli Twój partner, towarzysz lub bliski kocha kratę, to ta muszka skierowana jest dokładnie dla niego !!!
W roku 2019 od samego początku możemy spotkać na sklepowych półkach znakomite wzory kraty w różnorodnych odsłonach między innymi:
Argyle, Buffalo, Burberry, Glen, Tattersall, Houndstooth (pepitka), Watch czy Tartan
Ta ostatnia to właśnie rodzaj kraciastej tkaniny z której wykonywano szkockie kilty.

  Dlatego też ta mucha genialnie pasuje, nie tylko na święto Walentego, ale jako dodatek do kraciastego wizerunku bliskiej nam osoby.