Mucha Drewniana Charakterystyka
Blog

Mucha drewniana – czym się charakteryzuje?

Mucha drewniana to dodatek zyskujący coraz bardziej na popularności. Stanowi fajne połączenie nowoczesności i elegancji. To akcesorium wybierane przez mężczyzn chcących wyróżnić się z tłumu i lubiących podążać za nowymi trendami. Czym się charakteryzuje mucha drewniana? Czy warto w nią zainwestować? Do jakich stylizacji pasuje? O tym wszystkim można przeczytać w naszym artykule. Zachęcamy do jego lektury!

Skąd wynika popularność drewnianych much?

Tak naprawdę trudno jednoznacznie wyjaśnić fenomen popularności drewnianych much. Każdy z nas wie, że drewno jest nietypowym materiałem do wytarzania dodatków. Pomimo tego wielką furorę robią akcesoria z niego wytworzone. Być może właśnie ta nietypowość i możliwość wyróżnienia się decyduje o zainteresowaniu drewnianymi muchami. Stały się one ciekawym dodatkiem do stylizacji, a także niebanalnym pomysłem na prezent.

Dla kogo drewno?

Drewniana mucha to niebanalny dodatek, za pomocą którego w łatwy sposób można podkreślić swój styl i osobowość. Wedle utartej opinii uznaje się, że jest to akcesorium wybierane przez młodych, przebojowych, odważnych i pewnych siebie mężczyzn. Chcemy jednak stanowczo obalić ten mit, gdyż drewniana mucha nie jest przeznaczona do konkretnej grupy mężczyzn, a może nosić ją każdy bez względu na wiek czy ulubiony styl.

Zalety drewnianych much

Do niekwestionowanych zalet drewnianych muszek należy zaliczyć fakt, że nie mną się i nie gniotą. Ich założenie jest niezwykle komfortowe dzięki systemowi regulacji, przez co nie musimy tracić czasu na wiązanie tradycyjnej muchy czy krawata.

Drewniane muszki dodają stylizacji wyrazu. Ponadto doskonale wpisuje się w modny obecnie trend eko. Bez wątpienia są dodatkiem, który dodaje stylizacji elegancji, jak i nowoczesnego wyrazu.

Nieskończenie wiele możliwości…

Drewniana muszka nie jest to akcesorium przeznaczonym wyłącznie dla mężczyzn noszących na co dzień garnitur. Doskonale wygląda także w połączeniu ze stylizacjami casualowymi. Idealnie nadaje się na randkę, popołudniowy wypad ze znajomymi, nieoficjalne spotkanie biznesowe. Wielu mężczyzn dodatek ten zakłada także na wesela. Szczególnie fajnie współgra z oprawą wesel w stylu rustykalnym lub boho. Prawdziwym hitem stała się mucha wykonana z jasnego drewna w połączeniu z granatowym garniturem.

Drewniana muszka świetnie współgra także z luźnymi stylizacjami. Na przykład czerwona marynarka, jeansy i drewniana uszka. Fajnie z drewnem wygląda także różowa koszula czy czarny sweter. Kolejny hit stanowi połączenie drewnianej muszki z koszulą dżinsową w kolorze niebieskim czy granatowym. Muszka wykonana z drewna idealnie będzie współgrać z ciemnozieloną lub brązową, gładką koszulą, która podkreśli jej fakturę.

Zachęcamy także do eksperymentów ze wzorami muchy. Drewniane muszki w kształcie wąsów, okularów, nut, kostek czy skrzydeł motyla to fajna propozycja, w szczególności na lato. Bez wątpienia nosząc taki dodatek, zostaniemy zauważeni w tłumie innych ludzi.