Prezent Dzien Dziadka
Blog

Jaki prezent wybrać na Dzień Dziadka?

Dziadek – ważna osoba w życiu małego, ale także dorosłego wnuczka lub wnuczki. Któż nie pamięta letnich wypraw z dziadkiem na ryby, przejażdżek na rowerze czy długich rozmów. Któż, jak nie dziadek pocieszy i doda otuchy?  22 stycznia przypada święto tej wyjątkowej dla każdego z nas osoby. Jaki zatem prezent dla dziadka wybrać? O tym wszystkim piszemy w naszym artykule. Gorąco zachęcamy do jego lektury!

Hobby

Każdy dziadek ma jakieś hobby. Czytanie, wędkarstwo, kolekcjonerstwo, nowinki modowe, sklejanie modeli…  Na pewno prezent związany z zainteresowaniami spotka się z zachwytem ze strony dziadka. Przykładowo, jeżeli nasz ukochany senior uwielbia chodzić na ryby to może potrzebuje przynęt. Już  bardzo dawno wspominał, że marzy o rzadkim zestawie znaczków? I mamy gotowy pomysł na prezent. A może jest kolekcjonerem krawatów albo skleja modele samolotów?

Warto wybór prezentu zacząć od przypomnienia sobie hobby tego jednego z najukochańszych mężczyzn w życiu. Na pewno wiele radości sprawi mu upominek, o którym potajemnie marzy…

Wyjątkowy kubek

Jedna z naszych propozycji na prezent dla dziadka to kubek, ale nie taki zwykły. Jeżeli zdecydujemy się na taki upominek to, wybierzmy kubek z wyjątkowym napisem „Najukochańszy dziadek”, „Najfajniejszy dziadek na świecie”, „Dziadek wie wszystko” czy „Dziadku wnuczka to Ci się udało”. Taki akcent sprawi, że popijając herbatę zawsze będzie pamiętał o swoich latoroślach.

Etui na okulary

Jeżeli zdecydujemy się na taki drobiazg to pamiętajmy, aby przemycić w nim jakiś akcent przypominający o Dniu Dziadka. Proponujemy etui z zabawnym napisem „Super dziadek i jego drugie oczy”.

Muszka

Dla dziadka, który lubi śledzić modowe trendy proponujemy kupić nietypową muszkę. Doskonale sprawdzi się taki dodatek z napisem „Super dziadek”. A może wiemy, że dziadek marzy o jakiejś nietypowej muszce, np. drewnianej. W jego święto sprawmy mu niespodziankę.

Płyta do nauki angielskiego

Wielu dziadków ma nieco więcej wolnego czasu i dużo chęci do zdobywania nowych umiejętności. W takim przypadku warto na prezent kupić płytę, która umożliwi nestorowi naukę języka obcego. Pamiętajmy jednak, żeby zakupić kurs przeznaczony dla seniorów. To niezwykle praktyczny upominek. Dziadek może zdobyć nową umiejętność, a także owocnie spożytkować wolny czas. A kto wie, może za rok pojedziecie na wycieczkę do Anglii?

Spersonalizowana poduszka  

To doskonały upominek dla każdego dziadka, gdyż senior potrzebuje w ciągu dnia nieco odpocząć. Wybierzmy model przypominający o wnuczce lub wnuczce. Proponujemy poduszkę z napisem „Dziadek roku” czy „Dziadek musi poleżakować”.

Skrzynka z narzędziami

Taki upominek wzbudzi radość wśród miłośników majsterkowania. Jednak proponujemy niebanalną skrzynkę na narzędzia z napisem „Warsztat dziadka”.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze prezentu?

Przede wszystkim pamiętajmy o wyborze upominku, który będzie wysokiej jakości. Taki drobiazg posłuży naszemu dziadkowi wiele lat. Ponadto pamiętajmy o jego guście, ulubionych kolorach czy wzorach.