Drewniana Mucha Na Slub Co Wybrac Aby Nie Zalowac2
Blog

Drewniana mucha na ślub? Co wybrać, by nie żałować

Ślub- to jedyny, niepowtarzalny dzień w życiu każdego człowieka, który wywołuje ogromne emocje, stres, radość oraz daje poczucie, że pewien etap w życiu mamy za sobą i otwiera nam drzwi do rozpoczęcia nowego rozdziału.

Nikt nie wie, jak to wszystko będzie wyglądać, czy osoba, z którą stajemy na ślubnym kobiercu okaże się faktycznie tą jedyną, czy może uświadomimy sobie, że jednak to nie jest to. Oczywiście wszyscy, którzy postanowili oddać część swojego życia drugiej połówce i połączyć z nią serce oraz duszę, chcą aby ta decyzja była tą właściwą bez żadnych komplikacji.

Patrząc na życie, którego jakąś część mamy już za sobą wiemy, że w życiu bywa niestety tak, że bardzo dużo rzeczy dzieje się bez naszego wpływu i mimo naszej woli oraz szczerych chęci. Cóż – tak to już niestety bywa.

Jednak, jeżeli chcemy uniknąć stresu i zakłopotania związanego z tym, że nie mamy zielonego pojęcia jak zorganizować nasz wyjątkowy, niepowtarzalny dzień, powinniśmy złapać ,,głębooki” oddech i zacząć od samego siebie, czyli zadać sobie pytanie jak chce wyglądać w tym dniu, oraz co sprawi, że zaproszeni goście, mój wizerunek zapamiętają na bardzo długo.

Otóż !

Z racji, że specjalizujemy się w niesieniu pomocy modowej ludziom, a dokładniej panom, mamy na to złotą radę !

Proponujemy poszperać ciutkę w internecie, aby zasięgnąć wiedzy na temat tego, co góruje na wybiegach światowej sławy projektantów, w jakich garniturach możemy spotkać modelów, jakie printy są aktualnie na czasie oraz jakie dodatki sprawią, że będziemy wyróżniać się z tłumu, bez dużego wkładu finansowego !

I tutaj drodzy czytelnicy, mamy koło ratunkowe w postaci ostatniego hitu, który dużymi krokami nadal wkracza na półki sklepowe –  drewniana mucha do garnituru.

Jesteśmy specjalistami, którzy fascynują się tym produktem , iż zawładnął on naszymi sercami. Uważamy jak wielu innych, że mucha drewniana to dodatek bardzo niestandardowy, elegancki i co najważniejsze przykuwający uwagę.

Osoby, które pierwszy raz mają styczność z czymś takim, ponieważ nigdy wcześniej o nim nie słyszały oraz nie miały pojęcia, że takie coś wchodzi w modę, będą na pewno nieco zaskoczeni. Jednak proszę nam zaufać, ten element garderoby robi furorę.

Naszym zdaniem drewniana muszka to idealny element zarówno dla pana młodego, świadka, bądź też gościa, który chce wyglądać modnie i stylowo.

No dobrze, temat ogólnej pomocy, opierającej się na tym, od czego mamy zacząć planowanie naszego ślubu oraz skąd zaczerpnąć informacji, jaki garnitur wybrać by być na czasie mamy za sobą. Jednak pozostaje pytanie – Gdzie dostać drewnianą muchę ?!

Jako specjaliści, którymi pozwoliliśmy się nazwać mamy na to radę ?

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziecie drogie Panie i Panowie, gdyż nie kierujemy nigdy naszych postów do konkretnej grupy odbiorców, mnóstwo propozycji, wzorów i kolorów drewnianych much, które mają świetną jakość i wykonanie.

Dodatkowo dla bardziej odważnych znajdują się tam drewniane broszki oraz drewniane spinki do mankietów,  które również świetnie zgrały by się w jedną całość z drewnianą muchą na ślub. Tak naprawdę co tu dużo pisać, do wyboru do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie ?

Jednak z racji, aby nie pozostawić Państwa z pytaniem , jaka drewniana mucha dla Pana młodego bądź świadka byłaby odpowiednia, przedstawimy kilka propozycji od siebie, jaki i również,  które oparte będą na wyborze klientów.

A więc zaczynamy ! Na pierwszy ogień pójdzie :

Drewniana mucha dla Pana młodego

Pierwszą propozycją jest model klasyczny, ze standardowym kolorem wstawki ( czarny oraz biały ). Te modele mają gładkie, klasyczne wykończenie drewna. Muchy są odpowiednie dla Panów, którzy preferują prostotę połączoną z elegancją. 

Muszka drewniana Mike p78

Muszka Drewniana Casper U78

Jednak dla osób, które lubią pójść na całość i zaszaleć, mamy również zwariowane drewniane muchy, które zaskoczą na pewno nie jednego. Te propozycje, z kolei charakteryzują się niestandardowym wzorem wstawki, kolorem drewna, fakturą oraz kształtem.

Muszka Drewniana Arthur 132 1

Muszka Drewniana Albert 3

P15a0164

Muszka Drewniana James 4 1

Oczywiście każda pozostała muszka, którą Państwo możecie znaleźć na naszym sklepie jest oryginalna i odpowiednia do każdego gustu.

Następny etap, to tak zwany – ETAP ŚWIADEK !

Drewniana mucha dla świadka

Muszka Drewniana Jake 3

Muszka Drewniana Daniel 4 1

Muszka Drewniana Richard 1

Ostatnie pytanie, które należy postawić, to jaką muszkę powinien wybrać gość. Otóż drodzy Państwo muszka drewniana dla gościa weselnego, to temat bardzo rozległy, gdyż będąc zaproszonym, na tak piękną uroczystość jaką jest wesele, kierujemy się dowolnością.

Przychodzimy tak, jak nam pasuje, gdyż nie musimy podporządkowywać się motywowi prowadzącemu, kolorowy który góruje na ślubie, Pani młodej oraz wielu innych aspektach na które bardzo często patrzą organizatorzy ślubu. Państwo młodzi muszą jednak zachować pewien fason, jednak gość może naprawdę ponieść się fantazji.

Drewniana mucha dla gościa weselnego

Muszka Drewniana Figaro 1

Muszka Drewniana Cyrus 2 1

Muszka Drewniana Francis 10 1

Muszka Drewniana Alex 3

Wiele z Państwa kontaktuje się z nami w sprawie jaką muszkę wybrać będąc gościem weselnym?

Tak naprawdę, tutaj Państwo mają totalną dowolność. Wystarczy, że zadbasz o spójność w ubiorze korzystając jako łącznik, z drewnianej muchy w zestawie z poszetką i spinkami.

To połączenie sprawia, że wyglądają Państwo nie tylko zjawiskowo, ale też oryginalnie i elegancko. Oczywiście trzeba trzymać pewne normy i nie zaleca się łączenia szkockiej kraty na spodniach z wyróżniającymi się paskami na marynarce, ale to chyba oczywiste?

Exclamation Point 2620929 640

Bardzo ważne jest to, aby podczas wyboru koloru drewna naszej muszki nie zapominać, o zachowaniu spójności. Zatem kolor butów, bądź paska powinien współgrać z odcieniem drewnianej muchy.

Powoli będziemy zbliżać się do końca naszego wpisu. Mamy nadzieję, że nasze propozycję się Państwu spodobały i że choć ociupinkę pomogły w rozwiązaniu problemu dotyczącego ubioru. Pozdrawiamy wszystkich czytelników bardzo serdecznie i dziękujemy, że jesteście z nami już jakiś czas!

Ps.


Wpadła Ci w oko któraś z muszek przedstawionych w dzisiejszym wpisie ?
Jesteś zainteresowany kupnem ?

Otóż w łatwy i szybki sposób możesz przenieść się do naszego sklepu !

Wystarczy jedynie kliknąć w zdjęcie i poczekać kilka chwil 🙂