Co Kupic Chlopakowi Na Rocznice
Blog

Co kupić chłopakowi na rocznicę?

Rocznica związku to ważna data dla zakochanych. Wiele par postanawia ją uczcić w niezapomniany sposób, co  dodatkowo wzmacnia ich uczucie. Jaki prezent dla chłopaka na rocznicę wybrać? Postawić na niesamowite przeżycia czy praktyczność? O tym można przeczytać w poniższym tekście. Zachęcamy do jego lektury! Starujemy…

Niezapomniane przeżycia

Część kobiet na rocznicę związku zdecyduje się wybrać prezent dostarczający chłopakowi niezwykłych przeżyć i wspomnień. Poniżej prezentujemy kilka propozycji upominków w tej kategorii.

Strzelnica

Prezent Dla Chlopaka Na Rocznice Strzelnica

Jeżeli mężczyzna lubi takie klimaty to prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Jednak, jeśli jest przeciwny broni to lepiej darować sobie taki upominek. Taki wypad we dwoje to nie tylko fajny sposób na wspólne spędzenie czasu, ale także możliwość dowiedzenia się więcej o cechach naszego partnera.

Paralotnia

Prezent Dla Chlopaka Na Rocznice Paralotnia

Możliwość podziwiania świata z lotu ptaka to świetny pomysł na prezent. Dla chłopka będzie to niezapomniane przeżycie, które zapewne zapamięta na długo. A może potowarzysz mu i wspólnie spędzicie wyjątkowy czas?

Alkohol

Prezent Dla Chlopaka Na Rocznice Alkohol

Fajnym pomysłem dla smakoszów alkoholi jest ich degustacja. Piwo, wino, whisky – w zależności od trunku, który lubi. Taki wieczór z pewnością spotka się z aprobatą ukochanego, a w Twoim towarzystwie będzie jeszcze bardziej niezapomniany.

Praktyczne prezenty

Część kobiet jest zwolennikami praktycznych prezentów, które można wykorzystać w codziennym życiu i taki również drobiazg przyszykuje chłopakowi na rocznice ślubu. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje w tym zakresie.

Drewniana mucha

Prezent Dla Chlopaka Na Rocznice Drewniana Mucha

Drewniana mucha stanowi dodatek, który podkreśla styl i osobowość mężczyzny. Dodaje ona stylizacji niebanalnego look’u. Ponadto ma ona wiele zalet. Przede wszystkim nie gniecie się, a jej założenie jest łatwe dzięki systemowi regulacji. Dodatkowo drewno jest surowcem eko, przez co dbamy o środowisko.

Drewniana muszka świetnie sprawdzi się w połączeniu z garniturem, jak i w luźnych stylizacjach. Fajnie prezentuje się z czerwoną marynarką czy koszulą dżinsową. Na rynku dostępne są także drewniane muszki w różnych kształtach, takich jak: okulary, skrzydła motyla, wąsy. Jeżeli chłopak ma poczucie humoru i dystans do siebie to proponujemy wybierać taką nieco śmieszną muszkę.

Skarpetki… kolorowe

Prezent Dla Chlopaka Na Rocznice Skarpety Kolorowe

Dodatek do stroju, który jest zaniedbywany przez wielu mężczyzn. A jeżeli przykładają wagę do niego to tylko pilnują, aby były one w czarnym kolorze. My proponujemy nieco inną odsłonę skarpetek, a mianowicie skarpetki kolorowe. Super komponują się ze stylizacjami casualowymi. Taki dodatek dodaje mężczyźnie stylu i indywidualizmu. Można także pokusić się o znalezienie skarpetek nie dość, że kolorowych, to mających śmieszny wzór. Taki prezent polecamy dla mężczyzny mającego, choć odrobinę dystansu do siebie.

Poszetka

Poszetka Na Slub Wesele

To dodatek, który świetnie komponuje się z marynarką. Przykuwa uwagę, podkreśla styl i dodaje stylizacji charakteru. Na rynku dostępne są poszetki wykonane z różnych materiałów. Od lnu, przez bawełnę, aż po jedwab. Można poszaleć i wybrać poszetkę w energetycznym, kontrastowym kolorze w stosunku do krawata lub koszuli. Jeżeli mężczyzna nie lubi eksperymentów z modą to lepiej zakupić poszetkę w zbliżonym kolorze do koszuli czy krawata.