Prezent Na Dzien Ojca
Blog

Innowacyjny pomysł na prezent – Dzień Ojca

Tak Tak, w zeszłym roku przedstawiliśmy Wam wpis, o tej tematyce, lecz od tamtego czasu nastało wiele zmian, i to nie tylko w bieżących trendach, ale też na naszym sklepie (o czym powiem więcej).

Zapewne zastanawiasz się nad prezentem dla swojego Taty. Nic bardziej mylnego, bo 23 czerwca, już lada moment zawita w naszych domach.

Dzieci swoim Ojcom wymyślają przeróżne upominki i prezenty, a od najmłodszych lat, matki podpowiadają swoimi pociechom, co jak i kiedy.

Rozwijając tę myśl, matka dba o to by dziecko nie zapomniało, o tym jak, że ważnym Święcie dla naszych Ojców, a ponad to podpowiadają, co Tacie się najbardziej się może spodobać.

Przeważnie są to proste prezenty typu dobry alkohol, narzędzia do auta i garażu, aż po najbardziej wyszukane prezenty np. muszka drewniana ?

To ostatnie chyba najbardziej możemy polecić, a sami już powinniście wiedzieć dlaczego!

Trzeba pamiętać o tym, że prezent dla naszego taty, wcale nie musi nam się podobać. Powinniśmy się tutaj kierować faktem, że to On, i jego dobro jest w tym dniu najważniejsze, a nie nasze widzimisię.

Za kilka dni Dzień Ojca, a Ty nadal w kropce???

Kiedy już masz dosyć, zastanawiania się nad wyjątkowym prezentem, po prostu nam zaufaj!

W temacie mody, mamy się za solidnych praktyków-dlatego też, nie utrudniaj sobie życia, nie zaprzątaj sobie głowy szeregiem zbędnych myśli, w sprawie nowatorskiego pomysłu na prezent dla Ojca.

Zrobiliśmy już to za Ciebie!

Nasz sklep internetowy, to nie tylko okazja do sprawienia Ojcu zjawiskowej muszki drewnianej, ale też broszki drewnianej (mężczyźni coraz częściej je akceptują, w swojej niecodziennej wizytowej kreacji), drewnianej spinki do mankietów, czy nawet eleganckiej poszetki, która w przewadze nawiązuje kolorystycznie, do wstawki drewnianej muchy.

Wszystko to pieczętuje, eleganckie pudełko, które zniewala obdarowanego.

Ale to nie najważniejsze.

Bardzo często, w naszej branży, wracamy do powiedzenia ” Od ogółu, do szczegółu”

Dla nas? liczą się właśnie szczegóły! Sam produkt przyprawia o dreszcze, a gdy całość skomponujemy, w prześliczny i profesjonalny grawer (który nanosimy ze szczególną uwagą), to całość powalała na kolana.

Grawer Muszki
Grawer Muszki

Jak zrobić Tacie prezent – Obopólna ”korzyść

Już niebawem ukaże się następna część wpisu. Pamiętajcie o zajrzeniu na nasz sklep z asortymentem modowych dodatków z drewna (min. much, poszetek, spinek czy broszek drewnianych).

Tak jak obiecaliśmy, wracamy do Was po krótkiej przerwie, z szybką informacją, o co w tym ostatnim temacie chodzi.

Obopólna korzyść?

W ogromny skrócie Panie i Panowie, w naszej kolekcji drewnianych much, znajdziecie zaskakujący pomysł na prezent dla Ojców dzieci, jak również dla Twojej pociechy. Jest to nic innego jak zestaw obu much.

W skład zestawu wchodzi muszka dla taty, ale też nieco mniejsza muszka dla dziecka. Wszystko to możecie przypieczętować oryginalnym grawerem na produkcie i opakowaniu.

Z pewnością ten pomysł nie tylko spodoba się tacie, ale też dziecku. Nasz produkt w tym zestawieniu, nie tylko przykuwa oczy odbiorców, ale też jest to nic innego jak taki symboliczny łącznik ojca z synem.

Muszka drewniana Simon
Muszka drewniana Simon

Można rzec, że w tym odcinku, to wszystko co przygotowaliśmy.
Już wkrótce do Was wracamy z nowym wpisem.