Mucha Do Granatowego Garnituru
Blog

Jaka mucha do granatowego garnituru?

Granatowy garnitur stanowi klasykę mody męskiej. To coraz częściej wybierany element garderoby, który z powodzeniem może zastąpić klasyczny czarny garnitur. Jeżeli zdecydujemy się na jego zakup to powinniśmy wybrać także odpowiednie dodatki. Jaka mucha do garnituru w kolorze granatowym? O tym wszystkim piszemy w naszym artykule. Zachęcamy do jego lektury!

Wiele możliwości…

Kolor granatowy jest popularny w świecie męskiej mody. Tak często widzimy ten odcień w garderobie polityków, dziennikarzy i biznesmenów, gdyż wzbudza on zaufanie. Jest on także fajną alternatywą dla czarnego odcienia, w którym wielu mężczyzn wygląda blado. W granatowym garniturze nie tylko wyglądamy twarzowo, ale odejmie on nam kilka lat. Z tego względu mężczyzna o każdym odcieniu cery będzie w nim wyglądał dobrze.

Granatowy garnitur może z powodzeniem zastąpić ten w kolorze czarnym. Ten ostatni założymy tylko na oficjalne okazje, a po jego „rozkompletowaniu” straci swój urok, w przeciwieństwie do jego granatowego odpowiednika. Prezentuje się on równie ciekawie w stylizacji przeznaczonej na formalne wydarzenie, jak i w casualowych.

Kupujemy granatowy garnitur

Prawidłowo dobrany granatowy garnitur może być zakupem, który posłuży nam przez długie lata. Z tego względu warto zwrócić uwagę na solidność jego wykonania oraz tkaninę. Zazwyczaj mężczyźni inwestują w granatowy garnitur o kroju dopasowanym do sylwetki. Najlepiej wybrać model wykonany z tkaniny wełnianej, koniecznie wysokiej jakości. Sugerujemy rezygnację ze zdobień w postaci kolorowych lamówek czy wyrazistego stębnowania. Im prostszy model tym posłuży nam więcej lat.

Koszula do granatowego garnituru

Mężczyźni do granatowego garnituru wybierają zazwyczaj białą lub jasnoniebieską koszulę. Ponadto fajnie w zestawieniu z granatem wygląda także różowy, gołębi szary oraz grafit. Jeżeli wybieramy się na mniej oficjalne spotkanie to możemy założyć również koszulę w kratkę lub deseń.

Mucha do granatowego garnituru

Do granatowego garnituru pasują muszki w wielu odcieniach. Przede wszystkim chętnie wybierane są dodatki w kolorze czerwonym, fioletowym, bordowym, szarym, granatowym oraz fioletowym. Można także wybrać kontrastowe rozwiązanie i połączyć granatowy garnitur z pomarańczową muchą. Fajnie będą wyglądać także muchy z deseniem albo w kratę w powyższych barwach.

W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszą się muchy wykonane z drewna. Przykładowo do granatowego garnituru świetnie będzie wyglądać mucha wykonana z jasnego drewna. To fajny pomysł na randkę, nieformalne spotkanie biznesowe, rodzinny obiad czy wesele w mniej oficjalnym stylu. Z zastosowaniem takiego dodatku można wyróżnić się z tłumu i zwrócić na siebie uwagę.

Do granatowego garnituru świetnie będzie wyglądać także drewniana mucha z wplecionymi materiałowymi elementami czerwieni, fioletu i szarości.