Broszka Drewniana
Blog

Trendy w modzie męskiej 2019

Dobry wieczór Państwu. Mamy nadzieję, że nasi kochani czytelnicy nie opuścili skromnych progów naszego bloga modowego, który tworzymy specjalnie dla nich ?!

 W dniu dzisiejszym  witamy Was, drodzy Państwo w kolorowym i ciepłym kwietniu. Tak jak obiecywaliśmy w poprzednim miesiącu, obecny wpis zostanie poświęcony trendom, które będą królować w okresie wiosna-lato 2019, ale także dorzucimy coś od siebie.

Święta Wielkiej Nocy

Na sam początek, zaczniemy od tego, że dokładnie 21 kwietnia tego roku, wypadają jedne z  najważniejszych świąt,  jakimi są Święta Wielkanocne.

 Z tego tytułu chcielibyśmy życzyć Państwu wszystkiego co najlepsze oraz, aby w tym dniu otaczali się Państwo samymi najbliższymi i najważniejszymi osobami w Waszym życiu

Abyście spędzili je w zgodzie, spokoju, miłości i radości a dodatkowo, z racji że specjalizujemy się w kwestii mody oraz ciekawych oryginalnych dodatków do stylizacji, przedstawimy Państwu nowości, które zawitały w naszym sklepie.

Są to dość nietypowe wzory, lecz jesteśmy przekonani, że to perfekcyjne dodatki, które idealnie wkomponują się w szaloną i ciepła stylizację wiosenną.

Trendy 2019 w drewnianej modzie męskiej

Muszka Drewniana Henry 6

Muszka Drewniana Henry 6 1
Muszka Drewniana Henry 6

Muszka Drewniana Jacob i Jacob II

Muszka drewniana Butterfly 4 i Butterfly 6

Muszka drewniana Arthur

Wymienione powyżej modele, to idealne dodatki do męskich wiosennych stylizacji, a także genialne uzupełnienie świątecznego stroju Wielkanocnego.

Kolory, struktura oraz wzory zaskoczą niejednego, ponieważ jest to zupełny hit i idealne nawiązanie do ciepłych, kolorowych dni.

Przechodząc do kluczowego punktu naszego bloga, czyli męskie TRENDY MODOWE przypominamy, że w poprzednim artykule przedstawiliśmy, jakie wzory pojawiły się pod koniec minionego roku 2018 i przetrwały z nami do chwili obecnej.

 Nie jest wykluczone, że będą one towarzyszyły nam jeszcze dłużej, ale to bardzo dobrze ! gdyż zwierzęce motywy przyjęły się doskonale i na ulicach dosłownie roi się od stylizacji, zaopatrzonych w taki print.

Jak wspomnieliśmy w poprzednim artykule, motywy zwierzęce narodziły się i królowały już w latach 60. Jeżeli chodzi o półki sklepowe, to nie da się ominąć tego, że najbardziej rozpowszechniony stał się styl retro. Duże dżinsowe kurtki, materiałowe spodnie w kratę, marynarki damskie oraz męskie, wysokie stany w spodniach oraz prostota połączona z elegancją.

Groszki, paski, krata kolorowa lub czarno biała, kropki, kwiaty, które są umieszczane dosłownie wszędzie. Tak wygląda świat mody. Najwięksi projektanci światowej sławy typu Fendi, Prada, Louis Vuitton, Alexander McQueen, Emporio Armani lub Dolce&Gabbana, oni wszyscy do tej pory wykorzystują wspomniane przez nas formy i fasony.

Prawdą jest, że spora część trendów dominujących w przeszłości, wraca do nas jak bumerang w nowej formie.


Popularne trendy mody drewnianej i nie tylko. W aktualnym roku 2019 to również między innymi tkaniny sztruksu czy atłasu, jak też jeans łączony z eleganckimi marynarkami (to zestawienie dominuje od kilku lat).


Krata również miała swoje 5 minut w przeszłości, lecz dzięki temu, że jest to bardzo kultowy wzór żyje z nami w mniejszym lub większym stopniu cały czas (również w naszych drewnianych muszkach).

Ale ale ! Drodzy Państwo, to nie wszystko !

Lata 90 ! A co za nimi idzie ?

  • Neon
  • Błękitne mom jeans
  • Słomkowe kapelusze
  • Wygoda
  • Sportowy styl
  • Elegancja i klasa na każdym kroku
  • Niestandardowe buty
  • I oryginalne dodatki
  • Muchy drewniane 😉 – bo jakże mogło by ich zabraknąć.

To właśnie wchodzi na salony ogromnymi krokami !

Naszym zdaniem to, co szykują dla nas projektanci światowej sławy będzie genialne, gdyż będzie górować to, co jest modne, wygodne i zarazem eleganckie. Forma 3 in 1 ! Czy to nie genialne? Według nas to marzenie każdego, kto chce spełniać te wszystkie warianty, ale zawsze stoi porankiem przed szafą 20 min i nie wie jak skomponować swój dzisiejszy outfit, gdyż jedno przeczy drugiemu. Teraz będzie to o wiele prostsze !

Co więcej !?

Dla panów, którzy na co dzień muszą prezentować się bardziej szykownie, mamy w swoim asortymencie:
– drewniane muszki
– poszetki
– drewniane spinki
– drewniane broszki
jak też zestawy z możliwością grawerowania drewnianej muchy czy jej drewnianego pudełka, które możecie Państwo zobaczyć na -> www.muszkadrewniana.pl <- coś co spełnia wszystkie warunki, które niesie za sobą nurt lat 90 wpływający na sklepowe półki.

Idealny zestaw na Wielkanoc czy po prostu prezent

Mamy mnóstwo nowości, ale również wiele ciekawych wzorów naszych much drewnianych z poprzednich kolekcji. Zachęcamy i gwarantujemy sto procent zadowolenia !

Dziękujemy bardzo, że wytrwali Państwo z nami dzisiaj do końca. Mamy nadzieję, że z miłą chęcią i bez ziewania czytało się nasz „ poradnik o modzie drewnianej, jak też codziennej„ . Zapraszamy serdecznie do kolejnego wpisu, który pojawi się zapewne niebawem !

W temacie fasonów, warto wspomnieć o motywie kraty w aktualnym zestawieniu trendów, koniecznie musimy tutaj  przytoczyć naszą drewnianą muchę Albert,
 gdzie jej elegancji nie sposób opisać w kilku słowach. Precyzyjne żłobienia i wstawka zgodna z bieżącym trendem stawia ją na piedestale wśród naszych zestawów.

Dodatkowo poszetka nawiązująca do wstawki sprawia, że tą muszkę idealnie możemy spasować z panującym aktualnie trendem drewnianej mody męskiej.

Reasumując, jeżeli w swojej szafie znajdziesz dawne kreacje, które miały swój czas lata temu, to nie wykluczone, że w nieco odświeżonej formie będziecie musieli do nich wrócić. 

Logo Muszka Biale Tlo
Logo Muszka Biale Tlo