Stylizacje Wieczor Kawalerski
Blog

Stylizacje na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to wyjątkowa okazja do świętowania. W ten dzień przyszły Pan Młody żegna się ze stanem kawalerskim. Warto przeżyć go szczególnie, aby zapamiętać do końca życia. W ten jedyny w życiu dzień powinniśmy też zadbać o nasz strój. Jaki ubiór na wieczór kawalerski? O tym piszemy w naszym artykule. Zachęcamy do jego lektury!

Zwiedzanie klubów 

Jeżeli wieczór kawalerski zdecydujemy się spędzić na mieście i wybrać się na maraton po klubach czy barach to możemy zdecydować się na casualowy stój. Co zatem ubrać? Spokojnie przyszły Pan Młody może założyć koszule slim w modny wzór, jeansy oraz mokasyny. Do takiego zestawu świetnie sprawdzi się sportowa marynarka. Niektórzy mężczyźni chcą postawić na jeszcze luźniejszy look. W takiej sytuacji proponujemy T-shirt, jeansy, stylowy pasek, sportową marynarkę oraz adidasy.

Wieczór w plenerze 

Wielu mężczyzn decyduje się na spędzenie tego ostatniego wieczoru w stanie kawalerskim w plenerze. Wyścigi, paintball, kajaki to świetne sposoby na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru. Takie atrakcje zapewnią mnóstwo adrenaliny. Inne pomysły to: biwak czy piesza wycieczka. Wieczór kawalerski w plenerze może stać się prawdziwą męską przygodą. Taki sposób na spędzenie tego wyjątkowego dnia polecamy osobom, które lubią ruch i odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Po takim wysiłku można spotkać się przy ognisku i prowadzić długie, męskie rozmowy. W tym przypadku postawmy na strój casualowy, na przykład T-shirt, bawełniane spodenki czy joggery oraz sportowe buty. Nie zapomnijmy także o zabraniu stroju zapasowego.

Impreza w przebraniu

Interesującym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego może być impreza, na którą trzeba się przebrać. Policjant, strażak, zwierzę, postać z bajki, a może księżniczka – możliwości jest wiele, a w internecie oraz w wypożyczalniach strojów można znaleźć gustowne, ale także śmieszne kreacje. Taki wieczór zostanie na długo w pamięci przyszłego Pana Młodego oraz jego gości.

Domówka

Fajnym wyjściem na spędzenie wieczoru kawalerskiego może okazać się impreza zorganizowana w domu świadka czy innego gościa weselnego. Polecana jest szczególnie, w przypadku, gdy Pan Młody jest domatorem albo nie lubi zwiedzenia klubów. Nie zawsze dysponujemy także odpowiednią gotówką, aby móc taką imprezę urządzić w innym miejscu. Na wieczór kawalerski w formie domówki polecamy strój casualowy. Koszula w wyraźny wzór, jednolita marynarka i jeansy – to nasza propozycja. Do takiej stylizacji można także założyć śmieszną muszką wykonaną z drewna, na przykład w formie wąsów.

W innym mieście

Kolejną naszą propozycją na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest wypad do innego miasta. Można tę okazję połączyć z jego zwiedzaniem, a wieczorem wybrać się do klubu. Na zwiedzenie proponujemy strój sportowy, który zapewni nam wysoki komfort. Pamiętajmy w szczególności o wygodnych butach. Na wieczorną imprezę przyda się stylizacja casualowa.